17.08.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W kategorii Trójek kl.5 Drukuj Wyślij znajomemu

KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W kategorii Trójek kl.5

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu



KOMUNIKAT

Z KLUBOWEGO TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W kategorii Trójek kl.5

KINDER + SPORT 2016/2017


Turniej został rozegrani w dniu 10.12.16 w Krynicy Zdroju na hali sportowej w SP 2


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju- UKS Dwójki Krynica Z.( K.Poprawa i D.Gomółka )

Zawody sędziowały zawodniczki UKS Dwójki.


Do zawodów zgłosiło się 9 klubów ,24 zespoły ,75 zawodniczek


lp

klub

Ilość

zespołów

Trener

 

1/STS Sandecja Nowy Sącz

2/KRS Ekstrim Gorlice

3/UKS Dwójki Krynica Zdrój

4/GKS Iskry Gorlice

5/SP-3 MOS Limanowa

6/MUKS Poprad Stary Sącz

7/UKS Ryter Rytro

8/UKS Góral Muszyna

9/Stowarzyszenie Pałac Nawojowa

5

2

2

4

4

2

2

2

1

Agnieszka Sikora

Wojciech Zapłata

Dawid Gomółka

Ewelina Naieśniak-

Aneta Adamczyk

Janusz Pasiut

Małgorzata Machałowska

Dorota Sopata

Karol Wójs


WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Sandecja1

xx

2-1

0-2

2-1

2-1

1-2

8

7-7

3/95

Chełmiec1

1-2

xx

1-2

0-2

2-0

0-2

6

4-8

5/93

Limanowa1

2-0

2-1

xx

2-1

2-0

0-2

9

8-4

2/97

Sandecja4

1-2

2-0

1-2

xx

2-0

1-2

7

7-6

4/94

Poprad1

1-2

0-2

0-2

0-2

x

0-2

5

1-10

6/92

Krynica1

2-1

2-0

2-0

2-1

2-0

xx

10

10-2

1/100


II LIGA

Zespól

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Krynica2

xx

 

0-2

0-2

2-0

1-2

5

3-6

4/88

Poprad2

 

xx

 

 

 

 

0

 

6/0

Sandecja5

2-0

 

xx

2-0

2-0

2-0

8

8-0

1/91

Muszyna1

2-0

 

0-2

xx

2-0

2-1

7

6-3

2/90

Sandecja3

0-2

 

0-2

0-2

xx

0-2

4

0-8

5/87

Limanowa2

2-1

 

0-2

1-2

2-0

xx

6

5-5

3/89






III LIGA

zespól

1

2

3

4

5

6

pkt

 

miejsce

Ekstrim2

xx

 

 

 

 

 

0

 

5-6

Ekstrim1

 

xx

 

 

 

 

0

 

5-6

Rytro1

 

 

xx

2-1

2-0

1-2

5

5-3

2/85

Limanowa3

 

 

1-2

xx

2-0

0-2

4

3-4

3/84

Limanowa4

 

 

0-2

0-2

xx

0-2

3

0-6

4/83

Sandecja2

 

 

2-1

2-0

2-0

xx

6

6-1

1/86

IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

sety

miejsce

Chełmiec4

xx

 

 

 

 

 

0

 

5-6

Rytro2

 

xx

 

0-2

2-0

2-0

5

4-2

2/81

Muszyna2

 

 

xx

 

 

 

0

 

5-6

Nawojowa

 

2-0

 

xx

2-0

2-0

6

6-0

1/ 82

Chełmiec2

 

0-2

 

0-2

xx

2-0

4

2-4

3/80

Chełmiec3

 

0-2

 

0-2

0-2

xx

3

0-6

4/79


PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

10.12

krynica

 

 

 

 

 

 

1/I

Krynica1

100

 

 

 

 

 

 

2

Limanowa1

97

 

 

 

 

 

 

3

Sandecja1

95

 

 

 

 

 

 

4

Sandecja4

94

 

 

 

 

 

 

5

Chełmiec1

93

 

 

 

 

 

 

6

Poprad1

92

 

 

 

 

 

 

7/II

Sandecja5

91

 

 

 

 

 

 

8

Muszyna1

90

 

 

 

 

 

 

9

Limanowa2

89

 

 

 

 

 

 

10

Krynica2

88

 

 

 

 

 

 

11

Sandecja3

87

 

 

 

 

 

 

12

Poprad-2

0

 

 

 

 

 

 

13/III

Sandecja 2

86

 

 

 

 

 

 

14

Rytro1

85

 

 

 

 

 

 

15

Limanowa3

84

 

 

 

 

 

 

16

Limanowa4

83

 

 

 

 

 

 

17

Ekstrim 1

0

 

 

 

 

 

 

18

Ekstrim-2

0

 

 

 

 

 

 

19/IV

Nawojowa

82

 

 

 

 

 

 

20

Rytro 2

81

 

 

 

 

 

 

21

Chełmiec2

80

 

 

 

 

 

 

22

Chełmiec3

79

 

 

 

 

 

 

23

Chełmiec4

0

 

 

 

 

 

 

24

Muszyna 2

0

 

 

 

 

 

 









Następny turniej ligowy odbędzie się w styczniu 2017.

I LIGA

II LIGA

III LIGA

IV LIGA

1/Krynica1

2/Limanowa1

3/Sandecja 1

4/Sandecja 4

5/ Sandecja 5

6/Muszyna 1

 

1/Chełmiec-1

2/Poprad -1

3/Limanowa-2

4/Krynica-2

5/Sandecja2

6/ Rytro-1

1/Sandecja-3

2/Poprad-2

3/Limanowa-3

4/Limanowa 4

5/Nawojowa

6/ Rytro-2

1/Ekstrim-2

2/Ekstrim-1

3/Chełmiec-2

4/Chełmiec-3

5/Chełmiec-4

6/Muszyna-2


Gospodarze turnieju dla najlepszych trzech zespołów ufundowali puchary.

I miejsce- UKS Dwójka 1 Krynica

II miejsce- SP-3 MOS Limanowa-1

III miejsce- STS Sandecja 1 Nowy Sącz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »