15.10.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z klubowego turnieju MPS kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2015-16


Turniej rozegranego w dniu 17.04.2016


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: MKS Podkarpacie Bobowa

Kierownik zawodów: Marta Niepsuj

Zawody sędziowali: zawodniczki klubu

Do zawodów zgłosiło się 10 klubów, 36 zespołów , 125 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice

3/ MKS Podkarpacie Bobowa

4/ UKS Dwójka Krynica Z.

5/ GKS Iskry Chełmiec-



6/SP-3 MOS Limanowa

7/MUKS Poprad Stary Sącz

8/Gorce Nowy Targ

9/Bociek Wojnarowa

10/Krzemień Kamionka Wielka

6


3

3

3

2



5

4

4

3

2

Anna Wcześny

Krzysztof Potoczek

Wojciech Zapłata

Marta Niepsuj

Dawid Gomółka

Łukasz Przybyłowicz

Ewelina Nawieśniak

Aleksandra Szczygieł

Aneta Adamczyk

Piotr Wańczyk

Katarzyna Krasińska

Violetta Kownacka

Karol Wójs

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Limanowa3

9

8-3

100

2

Sandecja-1

9

8-3

97

3

Ekstrim-1

8

8-4

95

4

Bobowa1

8

6-6

94

5

Limanowa 2

6

4-8

93

6

Bociek-2

5

0-10

92

II LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Limanowa1

10

10-2

91

2

Sandecja-4

9

8-2

90

3

Sandecja2

8

7-5

89

4

Sandecja 5

6

4-9/0,4

88

5

Sandecja 6

6

3-8/0,37

87

6

Poprad1

6

2-8/0,25

86

III LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Bobowa2

8

8-1

85

2

Ekstrim2

7

7-3

84

3

Bociek-1

6

4-6

83

4

Poprad-2

5

4-6

82

5

Poprad-4

4

1-8

81

6

Bobowa3

0

 

0



IV LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Limanowa 4

2

1-0

80

2

Limanowa 5

1

0-1

79

3

Ekstrim-3

0

 

0

4

Chełmiec-1

0

 

0

5

Chełmiec 2

0

 

0

6

Krynica2

0

 

0

V LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Krzemień 1

8

4-0

78

2

Gorce 2

7

3-1

76

3

Gorce 4

6

2-2

75

4

Gorce 1

5

1-3

74

5

Poprad 3

4

0-4

73

6

Krynica 1

0

 

0

VI LIGA

miejsce

zespół

pkt

sety

punkty

1

Gorce 3

6

3-0

72

2

Krzemień2

5

2-1

71

3

Bociek-1

4

1-2

70

4

Limanowa 6

3

0-3

69

5

Sandecja 3

0

 

0

6

Ekstrim 4

0

 

0

Terminarz turniejów ligowych;

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

14 .11

Świniarsko

Iskry Chełmiec

Ewelina Nawieśniak

2

20.12

N.Sacz

Sandecja

K.Potoczek

3

17.01

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

20.02

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

5

5.03

Limanowa

SP-3 MOS Limanowa

Aneta Adamczyk

6

17.04

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

7

maj

 

Finał Rejonu

 

8

czerwiec

 

Finał Wojewódzki

 

Na ostatni turniej Rejonu ustalono ligi pod względem zdobytych punktów.

W finale Rejonu I startują dwie ligi

I Liga

II Liga

1/ Sandecja-1

2/ Limanowa-3

3/ Ekstrim-1

4/Bobowa-1

5/Limanowa-2

6/ Bociek-2

7/ Sandecja-4

8/ Limanowa-1

9/ Sandecja 5

10/ Sandecja-2

11/ Poprad-1

12/ Sandecja-6

Przypominamy o imiennych listach zgłoszeniowych przez kluby , oraz o uregulowaniu wpłat startowego na sezon 2015/16 .


PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

20.12

N. Sącz

17.01

Bobowa

20.02

Bobowa

5.03

Limanowa

17.04

Bobowa

Razem

1

Chełmiec-1

100

93

0

0

0

193

 

Sandecja-1

97

100

100

100

97

494

 

Ekstrim-1

95

95

94

97

95

476

 

Limanowa- 3

94

97

95

94

100

480

 

Chełmiec-2

93

89

0

0

0

182

 

Sandecja5

92

88

89

86

88

443

2

Limanowa2

91

94

92

90

93

460

 

Bociek-2

90

92

90

92

92

456

 

Sandecja-4

89

90

93

89

90

451

 

Krynica- 2

88

87

0

0

0

175

 

Krynica- 1

87

86

0

0

0

173

 

Krzemień-1

0

0

82

0

78

160

3

Bobowa- 1

86

91

97

95

94

463

 

Limanowa1

85

85

91

93

91

445

 

Gorce-4

84

0

81

0

75

240

 

Bociek- 1

83

83

85

83

83

417

 

Sandecja-2

82

82

87

91

89

431

4

Poprad- 1

81

84

88

87

86

426

 

Sandecja-6

80

81

86

88

87

422

 

Bobowa-2

79

80

84

85

85

413

 

Poprad-4

78

79

83

84

81

405

 

Bociek-3

0

0

0

76

70

146

5

Gorce-2

77

0

76

0

76

229

 

Ekstrim2

76

77

79

82

84

398

 

Poprad-2

75

75

77

80

82

389

 

Poprad-3

74

74

0

0

73

221

 

Krynica-3

0

0

0

0

0

0

6

Ekstrim-3

73

78

80

0

0

231

 

Gorce-1

72

0

74

0

74

220

 

Gorce-3

0

0

71

0

72

143

 

Sandecja-3

0

0

0

77

0

77

 

Krzemień-2

0

0

0

0

71

71

7

Bobowa-3

71

76

78

81

0

306

 

Limanowa- 4

70

0

72

78

80

300

 

Limanowa-5

69

0

75

79

79

302

 

Ekstrim-4

 

 

73

0

0

73

 

Limanowa6

 

 

 

75

69

144

Kolejność po ligach;

Miejsce-punkty

 

 

 

1/494- Sandecja 1

2/480-Limanowa 3

3/476-Ekstrim1

4/463-Bobowa1

5/460-Limanowa-2

6/456-Bociek-2

7/451-Sandecja-4

8/445-Limanowa-1

9/443-Sandecja-5

10/431-Sandecja-2

11/426-Poprad-1

12/422-Sandecja-6

13/417-Bociek-1

14/413-Bobowa-2

15/405-Poprad-4

16/398-Ekstrim-2

17/389-Poprad-2

18/308-Bobowa-3

19/302-Limanowa-5

20/300-Limanowa-4

21/ 240-Gorce-4

22/231/Ekstrim-3

23/229-Gorce-2

24/221-Poprad-3

25/220-Gorce-1

26/193-Chełmiec-1

27/182-Chełmiec-2

28/175-Krynica-2


 

29/173-Krynica-1

30/146-Bociek-3

31/144-Limanowa-6

32/143-Gorce-3

33/77-Sandecja-3

34/73-Ekstrim-4

35/71-Krzemień-2

36/Krynica-3





 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »