26.05.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
KOMUNIKAT Z TURNIEJU ELIMINACYJNY Mini piłki siatkowej chłopców kl.6czwórki Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej

w Nowym Sączu

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU ELIMINACYJNY

Mini piłki siatkowej chłopców kl.6”czwórki”

KINDER + SPORT”-2015/2016

Zawody odbyły się w dniu 5.03.2016 w Bobowej

Gospodarz turnieju:

W zawodach startowało 40 zawodników .

Organizator:

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Kierownik zawodów: Paweł Popardowski

Sędziowie: ,

Do zawodów zgłosiło się 5 klubów , 13 zespołów /65 zawodników /i zagrają systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów

lp

Klub

Ilość zespołów

Trener

1

SKPS Dunajec- MPW Nowy Sącz

2

Leszek Macheta, Łukasz Mężyk

2

UKS Jedynka Biecz

2

Arkadiusz

3

UKS Krzemień Kamionka Wielka

1

Mariusz Popiela

4

GKPS Gorlice

2

Tomasz Chmura

5

KS Gorce Nowy Targ

1

Karol Majewski

TERMINARZ

lp

data

miejscowość

gospodarz

Osoba

odpowiedzialna

1

22.11

Nowy Sącz

Dunajec

Macheta Leszek

2

31.01

Nowy Targ

Gorce

Karol Majewski

3

21.02 -11,30

Biecz

Jedynka Biecz,GKPS

Bartek Niemiec, Tomasz Chmura

4

5.03

Bobowa

LKS Bobowa

Paweł Popardowski

5

kwiecień

 

 

 

 

maj

 

 

 

WYNIKI TECHNICZNE

I LIGA

zespól

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Dunajec1

xx

2-0

2-0

2-0

 

6

6-0

1/100

Dunajec2

0-2

xx

0-2

2-1

 

4

2-5

3/95

Gorlice1

0-2

2-0

xx

2-1

 

5

4-3

2/97

Biecz1

0-2

1-2

1-2

xx

 

3

2-6

4/94

Kamionka

 

 

 

 

xx

0

 

0



II LIGA GRUPA A

zespół

1

2

3

4

pkt

sety

miejsce

Gorce1

xx

2-0

2-0

1-2

5

5-2

1

Biecz2

0-2

xx

2-0

2-1

5

4-3

3

Gorce2

0-2

0-2

xx

0-2

3

0-6

4

Bobowa2

2-1

1-2

2-0

xx

5

5-3

2

II LIGA B

zespól

1

2

3

4

pkt

sety

miejsce

Gorlice2

xx

2-0

1-2

0-2

4

3-4

3

Biecz3

0-2

xx

0-2

0-2

3

0-6

4

Bobowa1

2-1

2-0

xx

2-1

6

6-2

1

Bobnowa3

2-0

2-0

1-2

xx

5

5-2

2

Rozegrano mecze o miejsca

Kolejność meczy

Miejsca

1/ Gorce1-Bobowa1-2-1

2/Bobowa2- Bobowa3- 2-0

3/Biecz2- Gorlice2- 0-2

4/Biecz3- Gorce2- 2-0

93-1/Gorce 1

92- 2/Bobowa1

91-3/Bobowa2

90-4/Bobowa3

89-5/Gorlice-2

88-6/Biecz-2

87-7/Biecz-3

86-8/Gorce-2

PUNKTACJA ZESPOŁOW

lp

zespół

22.11,31.01,21.02

5.03

Bobowa

kwiecień

Razem

1

Dunajec-1

100

100

 

 

2

Dunajec-2

97

95

 

 

3

Gorlice-1

95

97

 

 

4

Biecz-1

94

94

 

 

5

Kamionka W

93

0

 

 

6

Gorce-1

92

93

 

 

7

Gorlice-2

91

89

 

 

8

Biecz-2

90

88

 

 

9

Biecz-3

89

87

 

 

10

Gorce-2

88

86

 

 

11

Bobowa1

 

92

 

 

12

Bobowa2

 

91

 

 

13

Bobowa3

 

90

 

 

Podział na Ligi

I LIGA

II LIGA

1/Dunajec-1

2/Dunajec-2

3/Gorlice-1

4/Biecz-1

5/ Gorce-1

6/Bobowa1

1/Bobowa2

2/Bobowa3

3/Gorlice2

4/Biecz2

5/Biecz3

6/Gorce-2

7/Kamionka W.

Następny turniej odbędzie się jak ustalą kluby.



























 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »