22.10.2017.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności arrow Klubowe arrow Minisiatkówka arrow KOMUNIKAT Z TURNIEJU ELIMINACYJNY Mini piłki siatkowej chłopców kl.6czwórki
KOMUNIKAT Z TURNIEJU ELIMINACYJNY Mini piłki siatkowej chłopców kl.6czwórki Drukuj Wyślij znajomemu

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej

w Nowym Sączu

                                                                                    

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU ELIMINACYJNY

Mini piłki siatkowej chłopców kl.6”czwórki”

„KINDER + SPORT”-2015/2016

Zawody odbyły się w dniu 21.02.2016 w Bieczu

Gospodarz turnieju:  GKPS

W zawodach startowało    40  zawodników .

Organizator:

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Kierownik zawodów:  Tomasz Chmura

Sędziowie: ,

Do zawodów zgłosiło się  5 klubów , 8 zespołów i zagrają systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów 

lp

Klub

Ilość zespołów

Trener

1

SKPS Dunajec- MPW  Nowy Sącz

2

Leszek  Macheta, Łukasz Mężyk

2

UKS  Jedynka Biecz

2

Arkadiusz

3

UKS Krzemień Kamionka Wielka

1

Mariusz Popiela

4

GKPS Gorlice

2

Tomasz Chmura

5

KS Gorce Nowy Targ

1

Karol Majewski

 

WYNIKI TECHNICZNE

zespół

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

1/Gorlice2

xx

0-2

1-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

2-0

2-1

 

2/Gorce1

2-0

xx

2-0

0-2

0-2

1-2

0-2

2-0

0-2

2-0

 

3/Biecz2

2-1

0-2

xx

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

2-0

1-2

 

4/Dunajec1

2-0

2-0

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

 

5/Gorlice1

2-0

2-0

2-0

0-2

xx

2-1

0-2

0-2

2-0

2-0

 

6/Biecz1

2-0

2-1

2-0

0-2

1-2

xx

1-2

2-0

2-0

2-0

 

7/Dunajec2

2-0

2-0

2-0

0-2

2-0

2-1

xx

2-0

2-0

2-0

 

8/Kamionka

2-0

0-2

2-0

0-2

2-0

0-2

0-2

xxx

2-0

2-0

 

9/Gorce-2

0-2

2-0

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

Xx

0-2

 

10/Biecz-3

1-2

0-2

2-1

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2                                                                                                                                          

2-0

xx

 

TERMINARZ

lp

data

miejscowość

gospodarz

Osoba

odpowiedzialna

1

22.11

Nowy Sącz

Dunajec

Macheta Leszek

2

31.01

Nowy Targ

Gorce

Karol Majewski

3

21.02 -11,30

Biecz

Jedynka Biecz,GKPS

 Bartek Niemiec, Tomasz Chmura

4

5.03

Bobowa

LKS Bobowa

Paweł Popardowski

5

kwiecień

 

 

 

 

maj

 

 

 

 

 

Wyniki po  dwóch  turniejach

Miejsce

zespół

 

punkty

sety

punkty

1

Dunajec 1

 

18

18-0

100

2

Dunajec-2

 

17

16-3

97

4

Gorlice-1

 

15

12-7

94

3

 Biecz-1

 

15

14-7

95

5

Kamionka

 

14

10-8

93

6

Gorce-1

 

13

9-10

92

7

Gorlice-2

 

11

5-15

91

8

Biecz-2

 

11

5-15

90

9

Biecz-3

 

11

5-15

89

10

Gorce-2

 

10

2-16

88

PUNKTACJA ZESPOŁOW

lp

zespół

22.11,31.01,21.02

5.03

Bobowa

 

1

Dunajec-1

100

 

 

2

Dunajec-2

97

 

 

3

Gorlice-1

95

 

 

4

Biecz-1

94

 

 

5

Kamionka W

93

 

 

6

Gorce-1

92

 

 

7

Gorlice-2

91

 

 

8

Biecz-2

90

 

 

9

Biecz-3

89

 

 

10

Gorce-2

88

 

 

 

Następny turniej 5.03 w Bobowej godz. 11,30

Podział na Ligi

I LIGA

 II LIGA

1/Dunajec-1

2/Dunajec-2

3/Gorlice-1

4/Biecz-1

5/Kamionka

1/Gorce-1

2/Gorlice-2

3/Biecz-2

4/Biecz-3

5/ Gorce-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »