16.10.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

Z klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

KINDER + SPORT” – 2015-16


Turniej rozegranego w dniu 20.02. 2016 w Bobowej


Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: MKS Podkarpacie Bobowa- Marta Niepsuj

Kierownik zawodów: Grażyna Cempa Pulit


Zawody sędziowali: zawodniczki klubu

Do zawodów zgłosiło się 10 klubów, 31 zespołów , 97 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz


2/ KRS Ekstrim Gorlice

3/ MKS Podkarpacie Bobowa

4/ UKS Dwójka Krynica Z.

5/ GKS Iskry Chełmiec-



6/SP-3 MOS Limanowa

7/MUKS Poprad Stary Sącz

8/Gorce Nowy Targ

9/Bociek Wojnarowa

10/Krzemień Kamionka Wielka

6


3

3

3

2



5

4

4

3

2

Anna Wcześny

Krzysztof Potoczek

Wojciech Zapłata

Marta Niepsuj

Dawid Gomółka

Łukasz Przybyłowicz

Ewelina Nawieśniak

Aleksandra Szczygieł

Aneta Adamczyk

Piotr Wańczyk

Katarzyna Krasińska

Violetta Kownacka

Karol Wójs

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I Liga

1

2

3

4

5

6

pkt

Sety

miejsce

Sandecja1

xx

2-0

2-0

2-0

2-1

2-0

10

10-1

1/100

Limanowa3

0-2

xx

2-1

2-0

1-2

2-0

8

7-5

3/95

Ekstrim1

0-2

1-2

xx

2-0

0-2

2-0

7

5-6

4/94

Limanowa2

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

1-2

5

1-10

6/ 92

Bobowa1

1-2

2-1

2-0

2-0

xx

2-0

9

9-3

2/ 97

Sandecja4

0-2

0-2

0-2

2-1

0-2

xx

6

2-9

5/93

II LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

m.p

miejsce

Chełmiec1

xxx

 

 

 

 

 

0

nb

5-6/0

Bociek2

2-0

xx

2-0

2-1

0-2

2-0

9

8-3

2/90

Chełmiec2

 

 

 

 

 

 

0

nb

5-6/0

Sandecja5

2-0

1-2

2-0

xx

0-2

2-1

8

7-5

3/89

Limanowa1

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

2-1

10

10-1

1/91

Poprad1

2-0

0-2

2-0

1-2

1-2

xx

7

6-4

4/88

III LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Krynica2

Xxx

 

 

 

 

0

Nb

4-5

Krynica1

 

xxx

 

 

 

0

nb

4-5

Bociek1

2-0

2-0

xx

0-2

0-2

6

4-4

3/85

Sandecja2

2-0

2-0

2-0

xx

2-1

8

8-1

1/87

Sandecja6

2-0

2-0

2-0

1-2

xx

7

7-2

2/86



IV LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Krzemień1

xx

2-0

0-2

1-2

2-0

6

5-4

3/82

Gorce 4

0-2

xx

0-2

1-2

2-0

5

3-6

4/81

Bobowa2

2-0

2-0

xx

2-0

2-0

8

8-0

1/84

Poprad-4

2-1

2-1

0-2

xx

2-1

7

6-5

2/83

Ekstrim-3

0-2

0-2

0-2

1-2

xx

4

1-8

5/80

V LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Gorce 2

xx

10-20

12-20

20-14

20-0

6

62-54/1,14

4/76

Ekstrim2

20-10

xx

20-13

20-14

20-0

8

 

1/79

Bobowa3

20-12

13-20

xx

15-20

20-0

6

68-52/1,30

2/78

Poprad2

14-20

14-20

20-15

xx

20-0

6

68-55/1,23

3/77

Poprad3

nb

 

 

 

 

0

 

5/0

VI LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

 

miejsce

Gorce1

xx

20-13

17-20

20-14

20-13

7

 

2/74

Limanowa4

13-20

xx

11-20

12-20

21-19

5

 

4/72

Limanowa5

20-17

20-11

xx

20-16

20-14

8

 

1/75

Ekstrim4

14-20

20-12

16-20

xx

20-11

6

 

3/73

Gorce 3

13-20

19-21

14-20

11-20

xx

4

 

5/71

Terminarz turniejów ligowych;

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

14 .11

Świniarsko

Iskry Chełmiec

Ewelina Nawieśniak

2

20.12

N.Sacz

Sandecja

K.Potoczek

3

17.01

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

20.02

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

5

5.03

Limanowa

SP-3 MOS Limanowa

Aneta Adamczyk

 

kwiecień

 

Finał Rejonu-ostatni turniej

 


Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA I

LIGA II

LIGA III

LIGA IV

1/Sandecja-1

2/Bobowa1

3/Limanowa-3

4/ Ekstrim-1

5/Limanowa-1

6/Bociek-2

1/Sandecja-4

2/Limanowa-2

3/Sandecja-5

4/Poprad-1

5/Sandecja-2

6/Sandecja-6

1/Chełmiec-1

2/Chełmiec-2

3/Bociek-1

4/Bobowa-2

5/Poprad-4

6/Krzemień-1

1/Krynica-2

2/Krynica-1

3/Gorce-4

4/Ekstrim-2

5/Bobowa-3

6/Poprad-2

LIGA V

LIGA VI

LIGA VII

 

1/Ekstrim-3

2/Ekstrim-4

3/Gorce-2

4/Limanowa-5

5/Gorce-1

6/Limanowa-4

1/Poprad-3

2/Gorce-3

3/Sandecja-3

4/Krzemień-2

 

 


Przypominamy o imiennych listach zgłoszeniowych przez kluby , oraz o uregulowaniu wpłat startowego na sezon 2015/16 .




PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

20.12

N. Sącz

17.01

Bobowa

20.02

Bobowa

5.03

Limanowa

Razem

1

Chełmiec-1

100

93

0

 

 

 

Sandecja-1

97

100

100

 

 

 

Ekstrim-1

95

95

94

 

 

 

Limanowa- 3

94

97

95

 

 

 

Chełmiec-2

93

89

0

 

 

 

Sandecja5

92

88

89

 

 

2

Limanowa2

91

94

92

 

 

 

Bociek-2

90

92

90

 

 

 

Sandecja-4

89

90

93

 

 

 

Krynica- 2

88

87

0

 

 

 

Krynica- 1

87

86

0

 

 

 

Krzemień-1

0

0

82

 

 

3

Bobowa- 1

86

91

97

 

 

 

Limanowa1

85

85

91

 

 

 

Gorce-4

84

0

81

 

 

 

Bociek- 1

83

83

85

 

 

 

Sandecja-2

82

82

87

 

 

4

Poprad- 1

81

84

88

 

 

 

Sandecja-6

80

81

86

 

 

 

Bobowa-2

79

80

84

 

 

 

Poprad-4

78

79

83

 

 

 

Bociek-3

0

0

0

 

 

5

Gorce-2

77

0

76

 

 

 

Ekstrim2

76

77

79

 

 

 

Poprad-2

75

75

77

 

 

 

Poprad-3

74

74

0

 

 

 

Krynica-3

0

0

0

 

 

6

Ekstrim-3

73

78

80

 

 

 

Gorce-1

72

0

74

 

 

 

Gorce-3

0

0

71

 

 

 

Sandecja-3

0

0

0

 

 

 

Krzemień-2

0

0

0

 

 

7

Bobowa-3

71

76

78

 

 

 

Limanowa- 4

70

0

72

 

 

 

Limanowa-5

69

0

75

 

 

 

Ekstrim-4

 

 

73

 

 

 

 

 

 

 

 

 




 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »