27.05.2018.
 
 
Menu główne
Aktualności
Terminarz rozgrywek
Związek
Sędziowie
Plażówka
Pobierz
Kluby
Galeria
O stronie
Rozgrywki
Aktualności
Komunikat Z I klubowego turnieju mini piłki siatkowej w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5- Drukuj Wyślij znajomemu

Komunikat

  Z  I  klubowego turnieju mini piłki siatkowej

w kategorii -3-ek dziewcząt Kl.5-

eliminacje wojewódzkie-Rejon I

„KINDER + SPORT” – 2015-16

 

Turniej rozegranego w dniu 17.01.2016 w Bobowej

 

Organizator: Terenowy Związek Piłki Siatrkowej w Nowym Sączu

Gospodarz turnieju: MKS Podkarpacie Bobowa

Kierownik zawodów:  Marta Niepsuj

 

Zawody sędziowali: zawodniczki klubu

Do zawodów zgłosiło się  10 klubów, 31  zespołów ,  97 zawodniczek

LP

Klub

Ilość zespołów

Trener

 

1/ Sandecja Nowy Sącz

 

2/ KRS Ekstrim Gorlice

3/ MKS Podkarpacie Bobowa

4/ UKS Dwójka Krynica Z.

5/  GKS Iskry Chełmiec-

 

 

6/SP-3 MOS  Limanowa

7/MUKS Poprad Stary Sącz

8/Gorce Nowy Targ

9/Bociek Wojnarowa

10/Krzemień Kamionka Wielka

6

 

3

3

3

2

 

 

5

4

4

3

2

Anna Wcześny

Krzysztof Potoczek

Wojciech Zapłata

Marta Niepsuj

Dawid Gomółka

Łukasz Przybyłowicz

Ewelina Nawieśniak

Aleksandra Szczygieł

Aneta Adamczyk

Piotr Wańczyk

Katarzyna Krasińska

Violetta Kownacka

Karol Wójs

WYNIKI TECHNICZNE W LIGACH

I Liga

1

2

3

4

5

6

pkt

m.p

miejsce

Chełmiec1

xx

0-2

2-1

0-2

0-2

2-0

7

4-7

5/93

Sandecja1

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

2-0

10

10-0

1/100

Ekstrim1

1-2

0-2

xx

1-2

2-0

2-1

7

6-7

3/95

Limanowa3

2-0

0-2

2-1

xx

2-0

2-0

9

8-3

2/ 97

Limanowa2

2-0

0-2

0-2

0-2

xx

2-0

7

4-6

4/94

Bociek2

0-2

0-2

1-2

0-2

0-2

xx

5

1-10

6/92

II  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt

m.p

miejsce

Chełmiec2

xx

2-0

1-2

2-0

2-0

0-2

8

7-4

3/89

Sandecja5

0-2

xx

0-2

2=-0

1-2

0-2

6

3-8

4/88

Sandecja4

2-1

2-0

xx

2-0

2-0

0-2

9

8-3

2/90

Krynica2

0-2

0-2

0-2

xx

2-0

0-2

6

2-8

5/87

Krynica1

0-2

2-1

0-2

0-2

xx

0-2

6

2-9

6/86

Bobowa1

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

10

10-0

1/91

III   LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Krzemień1

xx

 

 

 

 

0

 

 

Limanowa1

2-0

xx

2-0

2-0

2-0

8

8-0

1/85

Gorce4

 

 

xx

 

 

0

 

 

Bociek1

2-0

0-2

2-0

xx

1-2

6

5-4

3/83

Poprad1

2-0

0-2

2-0

2-1

xx

7

6-3

2/84

 

IV  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Sandecja2

xx

2-1

2-0

2-0

2-0

8

8-1

1/82

Sandecja6

1-2

xx

2-0

2-0

2-0

7

7-2

2/81

Bobowa2

0-2

0-2

xx

2-0

2-0

6

4-4

3/80

Poprad4

0-2

0-2

0-2

xx

2-0

5

2-6

4/79

Gorce2

 

 

 

 

 

0

 

nb

V  LIGA

zespół

1

2

3

4

5

pkt

sety

miejsce

Bobowa3

xx

0-2

2-1

2-0

0-2

6

4-5

3/76

Ekstrim2

2-0

xx

2-0

2-0

0-2

7

6-2

2/ 77

Poprad2

1-2

0-2

xx

2-0

0-2

5

3-6

4/75

Poprad3

0-2

0-2

0-2

xx

0-2

4

0-8

5/ 74

Ekstrim3

2-0

2-0

2-0

2-0

xx

8

8-0

1/78

 

 

Następne  turnieje ligowe planowane są;

lp

data

miejsce

Gospodarz

Osoba

1

14 .11

Świniarsko

Iskry Chełmiec

Ewelina Nawieśniak

2

20.12

N.Sacz

Sandecja

K.Potoczek

3

17.01

Bobowa

Podkarpacie

Marta Niepsuj

4

20.02

II LO

Sandecja

K.Potoczek A.Wcześny

5

marzec

Gorlice

Ekstrim Gorlice

Wojciech Zapłata

 

kwiecień

 

 

 

 

Zapraszam na stronę Związku-www.tzps-ns.pl

LIGA  I

LIGA  II

LIGA  III

LIGA  IV

1/ Sandecja-1

2/Limanowa-3

3/Ekstrim-1

4/ Limanowa-2

5/ Bobowa1

6/ Sandecja-4

1/Chełmiec-1

2/Bociek-2

3/Chełmiec-2

4/Sandecja-5

5/Limanowa-1

6/Poprad-1

1/Krynica-2

2/ Krynica-1

3/Bociek-1

4/Sandecja-2

5/Sandecja-6

1/Krzemień-1

2/Gorce-4

3/Bobowa-2

4/Poprad-4

5/ Ekstrim-3

LIGA  V

LIGA VI

LIGA VII

 

1/Gorce-2

2/Ekstrim-2

3/Bobowa 3

4/Poprad-2

5/ Poprad 3

1/ Bociek-3

2/Krynica 3

3/Gorce-1

4/Limanowa 4

5/Limanowa-4

1/Gorce-3

2/Sandecja-3

3/Krzemień-2

 

Przypominamy  o imiennych listach zgłoszeniowych przez kluby , oraz o uregulowaniu wpłat startowego  na sezon 2015/16 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUNKTACJA ZESPOŁÓW

lp

zespół

20.12

N.Sącz

17.01

Bobowa

 

 

 

1

Chełmiec-1

100

93

 

 

 

 

Sandecja-1

97

100

 

 

 

 

Ekstrim-1

95

95

 

 

 

 

Limanowa- 3

94

97

 

 

 

 

Chełmiec-2

93

89

 

 

 

 

Sandecja5

92

88

 

 

 

2

Limanowa2

91

94

 

 

 

 

Bociek-2

90

92

 

 

 

 

Sandecja-4

89

90

 

 

 

 

Krynica- 2

88

87

 

 

 

 

Krynica- 1

87

86

 

 

 

 

Krzemień-1

0

0

 

 

 

3

Bobowa- 1

86

91

 

 

 

 

Limanowa1

85

85

 

 

 

 

Gorce-4

84

0

 

 

 

 

Bociek- 1

83

83

 

 

 

 

Sandecja-2

82

82

 

 

 

4

Poprad- 1

81

84

 

 

 

 

Sandecja-6

80

81

 

 

 

 

Bobowa-2

79

80

 

 

 

 

Poprad-4

78

79

 

 

 

 

Bociek-3

0

0

 

 

 

5

Gorce-2

77

0

 

 

 

 

Ekstrim2

76

77

 

 

 

 

Poprad-2

75

75

 

 

 

 

Poprad-3

74

74

 

 

 

 

Krynica-3

0

0

 

 

 

6

Ekstrim-3

73

78

 

 

 

 

Gorce-1

72

0

 

 

 

 

Gorce-3

0

0

 

 

 

 

Sandecja-3

0

0

 

 

 

 

Krzemień-2

0

0

 

 

 

7

Bobowa-3

71

76

 

 

 

 

Limanowa- 4

70

0

 

 

 

 

Limanowa-5

69

0

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »